etkinlikler

Juliopolis Projesi

Koç Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi (Koç University's Research Center for Anatolian Civilizations - ANAMED)

Tarih : 07-06-2022 18:00 - 07-06-2022 20:00

ANAMED Kütüphane Konuşmaları 7 Haziran tarihinde Ali Metin Büyükkarakaya ve Duygu Kevser Karadağ ile devam ediyor. Konuşmacılar Juliopolis Projesi’nin çok disiplinli bir altyapı ve çağdaş bir bakış açısıyla tasarlanmış bir proje olarak biyolojik antropolojinin çeşitli dallarından arkeolojinin alt disiplinlerine, jeolojiden fizik ve kimyaya, iletişimden sosyal antropolojiye birçok bilimi ve bu alanların uzmanlarını bir araya getirmesinden söz edecekler. Juliopolis Projesi’nin dijital arşivine Dijital Koleksiyonlar sayfasından erişebilirsiniz.

Konuşmaya kaydolmak için lütfen linke tıklayınız: https://bit.ly/3tcNxxA

Tarih: 7 Haziran

Saat: 18:00

ANAMED Library Talks, continue with Ali Metin Karakaya and Duygu Kevser Karadağ on Tuesday, June 7. In this talk, the speakers will discuss about the Juliopolis Project. The project is designed with a multidisciplinary infrastructure and a contemporary perspective. It brings together many scientific fields and experts from various fields such as biological anthropology, archaeology, geology and physics, communication and social anthropology. You may access the Juliopolis project’s digital archive on the Digital Collections webpage.

The talk will be held online and in Turkish. For registrating to the talk please click on the link: https://bit.ly/3tcNxxA

Date: June 7

Time: 18:00